Меню
Ваша корзина

Неруйнівний контроль

Неруйнівний контроль


Неруйнівний контроль – це вимір фізичних параметрів різних середовищ без втручання у їх передачі. Неруйнівний контроль дозволяє проводити вимірювання без попередньої підготовки середовища та засобів його передачі. Для цього використовуються прилади неруйнівного контролю, які здійснюють всі необхідні вимірювання без фізичного втручання в середовище та засоби її передачі.


Неруйнівний контроль та технічна діагностика - основний спосіб отримання інформації про працездатність та надійність обладнання, що застосовується та експлуатується на виробничих об'єктах, підконтрольних Технагляду. Неруйнівний контроль (NDT) називається оцінкою надійності неруйнівними методами та перевірка без руйнування обладнання та виробів, що діагностується. Неруйнівний контроль особливо важливий під час створення та експлуатації різного складного промислового обладнання, компонентів та конструкцій. Для виявлення різних вад, таких як роз'їдання, іржавіння, розтріскування використовуються різні методи контролю, що не руйнують, такі як рентгенівські промені, на знімках з використанням яких добре видно тріщини і неоднорідності матеріалу або зварювального шва. Найбільш популярні методи неруйнівного контролю: ультразвуковий контроль, рентгенівський контроль, дефектоскопія, вихрострумовий контроль, візуальний контроль.


Компанія ПЕРГАМ є офіційним представником на території України провідних закордонних виробників вимірювальних приладів та обладнання для неруйнівних методів контролю та діагностики. Ми постачаємо обладнання неруйнівного контролю для нафтогазовидобувних та переробних підприємств, підприємств металургійної, енергетичної, аерокосмічної та авіаційної, суднобудівної, машинобудівної та інших галузей промисловості.


Ультразвукова діагностика Ultraprobe

Відеоендоскопи

Вібродіагностика

Дефектоскопи

Лазернае Центрування

Товщиноміри