Меню
Ваша корзина

Про компанію

ТОВ "Пергам - Україна Інжиніринг"

Компанію було засновано 2002 року. Спеціалізується на постачанні діагностичних приладів, а також комплексних систем моніторингу та діагностики промислового обладнання для проведення технічної діагностики промислових підприємств. Ми співпрацюємо з провідними світовими виробниками безпосередньо для здійснення постачання в найкоротший термін і без посередників.  Завдяки довгостроковій співпраці з виробниками ми здійснюємо гарантійну та післягарантійну підтримку наших клієнтів протягом тривалого терміну служби наших приладів.

Основні напрямки компанії ПЕРГАМ в Україні:

  • Тепловізори FLIR (США, Швеція, Естонія)
  • Трассошукачі Radiotetection (Великобританія)
  • Лазерне центрування та вібродіагностика PRUFTECHNIK (Німеччина)
  • Відеоендоскопи та дефектоскопи Olympus (США)
  • Онлайн моніторинг трансформаторної олії GE (Великобританія)
  • Діагностика та випробування високовольтних кабелів BAUR (Австрія)
  • Діагностика енергетичного обладнання MEGGER (США, Англія, Швеція)
  • Ультрафіолетові камери OFIL (Ізраїль)

Персонал

Технічні фахівці компанії Пергам пройшли навчання у США, Німеччині, Великій Британії, Швеції та Швейцарії, що підтверджується відповідними дипломами та сертифікатами, мають вищу інженерно-технічну кваліфікацію та значний досвід роботи з промисловими підприємствами.


Серед клієнтів компанії Пергам:

Енергетика:

Запорізька АЕС, Хмельницька АЕС, Південна Енергосистема Укренерго, Київенерго, Вінницькі МЕС, Донецькобленерго, Львівобленерго, Дніпробленерго, Донецькобленерго, Донецькобленерго, Прикарпаттяобленерго, Вінницяобленерго, Укргідроенерго, Крименергомережі, Східенерго, Кременчуцька ТЕС.

Металургія:

Північний ГЗК, Інгулецький ГЗК, Центральний ГЗК, Полтавський ГЗК, Нікопольський з-д нержавіючих труб, Дніпросталь, Криворіжсталь, Єнакіївський металургійний з-д, ММК ім. Ілліча, Азовсталь, Дніпропетровський металуричний завод ім. Петровського,

Машинобудування:

ВАТ «Сумське НВО ім. Фрунзе», Новокраматорський машинобудівний завод НКМЗ, КБ Южне, Гірські машини, Пошспецмаш та ін.

Хімічна промисловість:

Одеський припортовий завод, Одеський НПЗ, Лисичанський НПЗ, Кременчуцький НПЗ, Сєвєродонецький АЗОТ, Черкаський АЗОТ.

Сервісний центр

Власний сервісний центр компанії Пергам, який має офіційні ліцензії фірм-виробників на проведення гарантійного та післягарантійного ремонту обладнання, що поставляється, здійснює також його адаптацію, впровадження та супровід протягом усього терміну служби.

Навчання фахівців

Компанія Пергам проводить навчання фахівців у центральному офісі, на території Замовника та за кордоном у навчальних центрах фірм-виробників (у Швеції, США, Ірландії, Великій Британії, Німеччині та ін.).