Меню
Ваша корзина

Пошук та діагностика підземних комунікацій

Пошук та діагностика підземних комунікацій

Обладнання для пошуку та аналізу підземних комунікацій. Прилади призначені для пошуку та трасування підземних інженерних комунікацій (газопроводів, трубопроводів, силових та телефонних кабелів), а також для визначення глибини їхнього залягання. Використання локаторів (трасошукачів) підземних кабелів та труб почалося порівняно недавно. Локатори існували вже 20 або 30 років тому, проте вони були малодоступними і систематично не використовувалися. В даний час розробка та впровадження прецизійних локаторів пошуку підземних комунікацій, а також цілого ряду інших технічних нововведень змінили ситуацію докорінно.


У всьому світі для будівельної індустрії становлять велику проблему підземні об'єкти інженерних мереж (комунікацій) та їх діагностика. Земляні роботи, які належним чином не сплановані, можуть призводити до пошкодження трубопроводів або кабелів, що веде до дорогих ремонтів, затримок та – у деяких випадках – травм персоналу. В обладнанні компанії Radiodetection, заснованому на застосуванні методу електромагнітної локації, використовуються новітні технологічні досягнення для забезпечення пошуку та аналізу об'єктів підземних комунікацій. Локатори для пошуку кабелів та трубопроводів, локатори для пошуку кабелів телекомунікаційних ліній, системи локалізації об'єктів підземних комунікацій, обладнання для аналізу якості ізоляції трубопроводів, системи стеження та наведення для машин спрямованого горизонтального буріння, трасошукачі та металошукачі.

RD1100 и RD1500 - инструменты, предоставляющие специалистам по геолокации, исследователям и остальным опытным пользователям, возможность отслеживать и отмечать расположение любых видов кабелей и труб, в том числе из пластика и керамики. Инструмент имеет встроенную функцию создания снимков экрана, которые хранятся во внутренней памяти для мгновенной передачи данных по WI-FI или последующего экспорта на USB- накопитель. Функция GPS-навигации интегрирована в Google Earth. БРОШЮРА С ОПИСАНИЕМ И Т..
0 грн.
RD8200 - новий професійний трасошукач кабелів та трубопроводівRD8200 - це новий професійний трасошукач кабелів та трубопроводів. Локатор простий у налаштуванні та застосуванні, розроблений для роботи в складних умовах, чудово працює у місцях, де багато перешкод. Трасошукач має вбудований гіроскоп, який попереджає користувача про надмірні коливання та нахили, адже для точної локації важливо правильно тримати локатор - точно над трасою та перпендикулярно до цілі.  RD8200 ідеально підхо..
0 грн.
Портативная проталкиваемая система телеинспекции P540 предназначена для визуальной инспекции обектов различных диаметров на удаление до 150 метров. Возможность установки камеры по центру на ДУ от 30 до 300 мм и длинной до 150 метров. Контроллер 540с: Контроллер встроенную литиево-ионную батарею высокой емкости, обеспечивающую питание при использовании в течение полного рабочего дня. Питание - 10-30 Вольт, 60 Вт; Сетевой ввод - 100-240 В переменного тока, 50-60Hz, Max 1.7A Мо..
0 грн.
Eureka3 - инновационная модель для точного определения места утечки жидкости в подземных трубопроводах. В обширной системе водоснабжения Eureka3 может эффективно использоваться для определения утечек в любых типах труб - металлических, пластиковых, асбоцементных, а также в трубопроводах большого диаметра. Eureka3 включила в себя целый ряд инновационных технологий и передовых инженерных идей, которые позволили создать высококлассный, интуитивно понятный и простой в использовании прибор для..
0 грн.
Enigma™ це нове покоління багатопозиційних витокошукачів, що випускаються компанією Ovarro. Використовується на мережах водопостачання та теплових мережах.Enigma™ – немає радіоканалу, немає проводів, отже немає втрати інформації під час передачі від датчиків на процесор. Як результат – висока ефективність виявлення витоків. Витокошукач складається з 8 герметичних датчиків, які встановлені у водонепроникному кейсі. Кейс призначений для зберігання, транспортування та програмування датчиків через U..
0 грн.
RD7200 – новий універсальний трасошукач для пошуку підземних комунікацій. Трасошукач з великим діапазоном частот, компасом, спрощеним пошуком та збільшеною точністю виявлення кабельних ліній та трубопроводів.RD7200 отримав набір нових функцій підвищення ефективності виявлення комунікацій у важких умовах. 8 активних частот та 4 частоти зонда, 3 пасивних режими, фільтри гармонік та інші розширені функції забезпечують ефективну точність для виявлення та відстеження підземних комунікацій. Локат..
0 грн.
Р550 flexitrax - роботизированная телеинспекция для водопроводных, дренажных и канализационных сетей. Предназначена для визуальной инспекции обектов различных диаметров на удаление до 300 метров. Возможность установки камеры по центру на ДУ от 150 до 1 500 мм. Контроллер P550c: Контроллер встроенную литиево-ионную батарею высокой емкости, обеспечивающую питание при использовании в течение полного рабочего дня. Питание - 10-30 Вольт, 60 Вт; Сетевой ввод - 100-240 В переменного тока,..
0 грн.
Система Mikron3 предназначена для оптимального точного определения утечек и их подтверждения. Сочетание передовых датчиков с электронной обработкой низких шумов обеспечивают превосходные акустические параметры. Благодаря выбору датчиков и процессоров, Mikron3 представляет собой гибкий рабочий инструмент по поиску утечек. Mikron3 улавливает шумы, являющиеся следствием утечки в подземных трубопроводах. Шум утечки передается через воду и стенки трубы и таким образом он может быть определен путем..
0 грн.
SUPERC.A.T. 4+ (RD2000) - улучшеная версия трассоискателя RD2000. используется для поиска и локализации подземных инженерных сооружений — газопроводы силовые и коммуникационные металлические кабели, оптоволоконные кабели, водопроводы, канализационные трубопроводы и пр., а также для определения глубины их залегания под землей. SUPERC.A.T. 4+ обладает всеми стандартными функциями трассоискателя CАТ4+Genny4, а также имеет ряд дополнительных режимов, значительно расширяющих возможности локации. ..
0 грн.
Mikron3 Junior – компактная, простая в использовании акустическая система определения мест утечек воды с оптимизированными характеристиками средств измерения и высоким качеством звука. Течеискатель Mikron3 Junior определяет местоположение утечки на подземном трубопроводе с поверхности земли по характерному шуму. Предназначен для коммунальных городских служб, позволяет быстро находить утечки во время профилактического обследования трубопроводов. Прибор позволяет обнаружить утечку на ранней ста..
0 грн.
Показано з 1 по 10 із 11 (2 сторінок)