Меню
Ваша корзина

Пошук та діагностика підземних комунікацій

Пошук та діагностика підземних комунікацій

Обладнання для пошуку та аналізу підземних комунікацій. Прилади призначені для пошуку та трасування підземних інженерних комунікацій (газопроводів, трубопроводів, силових та телефонних кабелів), а також для визначення глибини їхнього залягання. Використання локаторів (трасошукачів) підземних кабелів та труб почалося порівняно недавно. Локатори існували вже 20 або 30 років тому, проте вони були малодоступними і систематично не використовувалися. В даний час розробка та впровадження прецизійних локаторів пошуку підземних комунікацій, а також цілого ряду інших технічних нововведень змінили ситуацію докорінно.


У всьому світі для будівельної індустрії становлять велику проблему підземні об'єкти інженерних мереж (комунікацій) та їх діагностика. Земляні роботи, які належним чином не сплановані, можуть призводити до пошкодження трубопроводів або кабелів, що веде до дорогих ремонтів, затримок та – у деяких випадках – травм персоналу. В обладнанні компанії Radiodetection, заснованому на застосуванні методу електромагнітної локації, використовуються новітні технологічні досягнення для забезпечення пошуку та аналізу об'єктів підземних комунікацій. Локатори для пошуку кабелів та трубопроводів, локатори для пошуку кабелів телекомунікаційних ліній, системи локалізації об'єктів підземних комунікацій, обладнання для аналізу якості ізоляції трубопроводів, системи стеження та наведення для машин спрямованого горизонтального буріння, трасошукачі та металошукачі.

Eureka3 – інноваційна модель для точного визначення місця витоку рідини у підземних трубопроводах.В обширній системі водопостачання Eureka3 може ефективно використовуватися для визначення витоків у будь-яких типах труб – металевих, пластикових, азбоцементних, а також у трубопроводах великого діаметру.Eureka3 включила цілу низку інноваційних технологій та передових інженерних ідей, які дозволили створити висококласний, інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні прилад для точного виявлення мі..
0 грн.
RD1100 и RD1500 - инструменты, предоставляющие специалистам по геолокации, исследователям и остальным опытным пользователям, возможность отслеживать и отмечать расположение любых видов кабелей и труб, в том числе из пластика и керамики. Инструмент имеет встроенную функцию создания снимков экрана, которые хранятся во внутренней памяти для мгновенной передачи данных по WI-FI или последующего экспорта на USB- накопитель. Функция GPS-навигации интегрирована в Google Earth. БРОШЮРА С ОПИСАНИЕМ И Т..
0 грн.
RD8200 - новий професійний трасошукач кабелів та трубопроводівRD8200 - це новий професійний трасошукач кабелів та трубопроводів. Локатор простий у налаштуванні та застосуванні, розроблений для роботи в складних умовах, чудово працює у місцях, де багато перешкод. Трасошукач має вбудований гіроскоп, який попереджає користувача про надмірні коливання та нахили, адже для точної локації важливо правильно тримати локатор - точно над трасою та перпендикулярно до цілі.  RD8200 ідеально підхо..
0 грн.
Портативна проштовхувальна система телеінспекції P540, призначена для візуальної інспекції об'єктів різних діаметрів на видалення до 150 метрів.Можливість встановлення камери по центру труби діаметрами від 30 до 300 мм. Контролер 540с: Має вбудовану Li-On батарею високої ємності, що забезпечує живлення при використанні протягом повного робочого дняЖивлення- 10-30 Вольт, 60 Вт; Мережа - 100-240 В змінного струму, 50-60Hz, Max 1.7A Монітор - 10,1" /200мм, 1280*800, TFT високої чіткості ..
0 грн.
Enigma™ це нове покоління багатопозиційних витокошукачів, що випускаються компанією Ovarro. Використовується на мережах водопостачання та теплових мережах.Enigma™ – немає радіоканалу, немає проводів, отже немає втрати інформації під час передачі від датчиків на процесор. Як результат – висока ефективність виявлення витоків. Витокошукач складається з 8 герметичних датчиків, які встановлені у водонепроникному кейсі. Кейс призначений для зберігання, транспортування та програмування датчиків через U..
0 грн.
RD7200 – новий універсальний трасошукач для пошуку підземних комунікацій. Трасошукач з великим діапазоном частот, компасом, спрощеним пошуком та збільшеною точністю виявлення кабельних ліній та трубопроводів.RD7200 отримав набір нових функцій підвищення ефективності виявлення комунікацій у важких умовах. 8 активних частот та 4 частоти зонда, 3 пасивних режими, фільтри гармонік та інші розширені функції забезпечують ефективну точність для виявлення та відстеження підземних комунікацій. Локат..
0 грн.
Р550 flexitrax - роботизована телеінспекція для водопровідних, дренажних і каналізаційних мереж. Призначена для візуальної інспекції об'єктів різних діаметрів на видалення до 300 метрів. Можливість встановлення камери по центру труби діаметрами від 150 до 1 500 мм. Можливість встановлення камери по центру труби діаметрами від 30 до 300 мм та довжиною до 150 метрів. Контроллер P550c:Має вбудовану Li-On батарею високої ємності, що забезпечує живлення при використанні протягом повного робочог..
0 грн.
SUPERC.A.T. 4+ (RD2000) - покращена версія трасошукача RD2000. Використовується для пошуку та локалізації підземних інженерних споруд - газопроводи силові та комунікаційні металеві кабелі, оптоволоконні кабелі, водопроводи, каналізаційні трубопроводи та ін., а також для визначення глибини їх залягання під землею.SUPERC.A.T. 4+ має всі стандартні функції трасошукача CАТ4+Genny4, а також має ряд додаткових режимів, що значно розширюють можливості локації. Режим Sonde – виявлення пластикових, азбоц..
0 грн.
Mikron3 Junior – компактна, проста у використанні акустична система визначення місць витоків води з оптимізованими характеристиками засобів вимірювання та високою якістю звуку.Течешукач Mikron3 Junior визначає місце витоку на підземному трубопроводі з поверхні землі за характерним шумом. Призначений для комунальних міських служб, що дозволяє швидко знаходити витік під час профілактичного обстеження трубопроводів. Прилад дозволяє виявити витік на ранній стадії, до того як вона перетвориться на ав..
0 грн.
C.A.T.4 та Genny4 – нове покоління трасопошукової системи сімейства C.A.T. та Genny (на зміну C.A.T.3 та Genny3).Трасопошукова система C.A.T.4 і Genny4 призначена для виявлення підземних комунікацій і включає локатор C.A.T.4 і генератор Genny4. Локатор C.A.T.4 дозволяє виявляти пасивні "природні" сигнали, які зазвичай випромінюють підземні металеві труби та кабелі на промислових частотах 50 Гц або низьких радіочастотах.Генератор Genny4 використовується для подачі активних сигналів у лінію так, щ..
0 грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)