Меню
Ваша корзина

Георадари та металошукачі

Діагностика підземних комунікацій

Пошук та діагностика підземних комунікацій - Технічне діагностування підземних комунікацій - один із найбільш складних та відповідальних видів технічної діагностики в системах газорозподілу та газоспоживання. Складність цього виду робіт обумовлена тим, що сам об'єкт діагностування закритий від прямого доступу, тому застосування звичайних методів приладів діагностики найчастіше виявляється неможливим. Для цих цілей використовується спеціальне високотехнологічне обладнання та прилади.

RD1100 и RD1500 - инструменты, предоставляющие специалистам по геолокации, исследователям и остальным опытным пользователям, возможность отслеживать и отмечать расположение любых видов кабелей и труб, в том числе из пластика и керамики. Инструмент имеет встроенную функцию создания снимков экрана, которые хранятся во внутренней памяти для мгновенной передачи данных по WI-FI или последующего экспорта на USB- накопитель. Функция GPS-навигации интегрирована в Google Earth. БРОШЮРА С ОПИСАНИЕМ И Т..
0 грн.
Ручний металошукач для виявлення люків, засувок, металевих кришок під асфальтом, бетоном чи травою. Простий у використанні металошукач промислового призначення в ударостійкому та водонепроникному корпусі. Призначений для пошуку середніх та великих металевих та пластикових предметів. Полегшує роботу службам комунального господарства (ЖКГ) та дорожнім будівельникам. Вага приладу всього 1 кг., працює без підзарядки до 30 годин. З металошукачем можна працювати навіть у дощ, він не боїться вологи та ..
0 грн.
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)