Меню
Ваша корзина

Трасошукачі

Трасошукачі

Трасошукач відноситься до обладнання неруйнівного контролю, стандартний трасопошуковий комплект включає локатор (приймач) і генератор (передавач сигналу). Трасошукачі (кабелешукачі), являють собою прилади для визначення місця розташування та глибини залягання підземних комунікацій, якими протікає струм (наприклад, силових кабелів, що знаходяться під напругою, трубопроводів і т.д.). Крім того, трасошукачі застосовують для визначення місць ушкодження кабельних ліній, обстеження ділянок місцевості перед проведенням земляних робіт. Найпростіші моделі використовують для пошуку прихованої проводки, більш просунуті для моніторингу стану магістральних трубопроводів.

Одночасно з глибиною залягання, трасошукачі дозволяють визначати струм, що протікає провідником. Це дозволяє розрізнити паралельно прокладені траси, виявити відгалуження кабелів, а також НЕЗАКОНІ ВРІЗКИ І ПІДКЛЮЧЕННЯ. Крім того, дані прилади забезпечують повністю автоматичне безперервне регулювання посилення сигналу, цифрову індикацію глибини залягання, автоматичне виявлення та встановлення оптимальної пошукової частоти.

RD8200 - новий професійний трасошукач кабелів та трубопроводівRD8200 - це новий професійний трасошукач кабелів та трубопроводів. Локатор простий у налаштуванні та застосуванні, розроблений для роботи в складних умовах, чудово працює у місцях, де багато перешкод. Трасошукач має вбудований гіроскоп, який попереджає користувача про надмірні коливання та нахили, адже для точної локації важливо правильно тримати локатор - точно над трасою та перпендикулярно до цілі.  RD8200 ідеально підхо..
0 грн.
RD7200 – новий універсальний трасошукач для пошуку підземних комунікацій. Трасошукач з великим діапазоном частот, компасом, спрощеним пошуком та збільшеною точністю виявлення кабельних ліній та трубопроводів.RD7200 отримав набір нових функцій підвищення ефективності виявлення комунікацій у важких умовах. 8 активних частот та 4 частоти зонда, 3 пасивних режими, фільтри гармонік та інші розширені функції забезпечують ефективну точність для виявлення та відстеження підземних комунікацій. Локат..
0 грн.
SUPERC.A.T. 4+ (RD2000) - покращена версія трасошукача RD2000. Використовується для пошуку та локалізації підземних інженерних споруд - газопроводи силові та комунікаційні металеві кабелі, оптоволоконні кабелі, водопроводи, каналізаційні трубопроводи та ін., а також для визначення глибини їх залягання під землею.SUPERC.A.T. 4+ має всі стандартні функції трасошукача CАТ4+Genny4, а також має ряд додаткових режимів, що значно розширюють можливості локації. Режим Sonde – виявлення пластикових, азбоц..
0 грн.
C.A.T.4 та Genny4 – нове покоління трасопошукової системи сімейства C.A.T. та Genny (на зміну C.A.T.3 та Genny3).Трасопошукова система C.A.T.4 і Genny4 призначена для виявлення підземних комунікацій і включає локатор C.A.T.4 і генератор Genny4. Локатор C.A.T.4 дозволяє виявляти пасивні "природні" сигнали, які зазвичай випромінюють підземні металеві труби та кабелі на промислових частотах 50 Гц або низьких радіочастотах.Генератор Genny4 використовується для подачі активних сигналів у лінію так, щ..
0 грн.
Система PCMx (предыдущая модель PCM+) состоит из портативного генератора и ручного приемника. На выбор предлагается два генератора постоянного тока Tx-150PCM и Tx-25PCM, которые передают локализующую частоту 4 Гц, которая подходит для анализа трубопроводов. Генератор Tx-150PCM (150 Вт) позволяет обнаруживать сигналы на большом расстоянии – до 30 км. Необходимо значительно меньшее количество точек подключения трубопровода, что позволяет сократить время, необходимое для анализа участка трубо..
0 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)